koera hammaste puhastamine

Looduslik võimalus hoida sinu koera hammaste ja igemete tervist – selline peaks olema iga koera hambahari

Koera hammaste tervis on kui aken nende üldisesse heaolusse. Igemehaigused ja hambakivi võivad põhjustada valu, halba hingeõhku ja isegi terviseprobleeme.

Kuid kas teadsid, et on olemas looduslik viis, kuidas saad oma koera naeratus särama panna? See imeliselt lihtne lahendus peitub kana-, pardi– ja kalkuni kaelades!

Kuidas see töötab?
Kui mõtled, kuidas saad hoida oma koera hambad ja igemed tervena, siis vastus võib olla lihtsam kui arvasid. Pardi ja kalkuni kaelad on looduslikud närimismaiused, mis pole mitte ainult maitsvad, vaid aitavad ka puhastada hambaid ja tugevdada igemeid. Kui sinu koer neid närib, tekib loomulik närimisprotsess, mis eemaldab hambakatu ja jäägid, takistades hambakivi teket.

Kuidas kasutada kana-, pardi ja kalkuni kaelasid?
Seda on lihtne teha! Anna oma koerale regulaarselt kana-, pardi- või kalkuni kaelasid. Kuid ära unusta mõõdukust – maiused peaksid olema osa tasakaalustatud toitumisest. Vali kvaliteetsed maiused ja veendu, et need oleksid teie koera jaoks sobiva suurusega. Alusta aeglaselt, et sinu neljajalgne sõber saaks harjuda ja nautida oma uusi hammaste sõpru :)!

Sinu salajane relv
Need looduslikud maiused mitte ainult ei hoia hambaid ja igemeid puhtana, vaid pakuvad sinu koerale ka tervislikku, maitsvat ja meelelahutuslikku ning rahustavat tegevust.

Nii et unusta koera jaoks ebatraditsioonilised hambaharjad ja proovi midagi looduslikku.

Lisa oma koera menüüsse Natural Pets Food naturaalsed, ilma igasuguste lisaaineteta külmkuivatatud pardi kaelad või värsked sügavkülmutatud kana– ja kalkuni kaelad ning naudi säravat koeranaeratust, õnnelikku looma ja terveid hambaid!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Lae alla TASUTA toortoidu retsept oma lemmikule.

Mul on: