KKK

Toortoit jäljendab lemmiklooma loomulikku dieeti, pakkudes kõiki vajalikke toitaineid looduslikul kujul. See toitumisviis võimaldab pakkuda kõrge kvaliteediga toitaineid, mis on olulised üldise tervise ja heaolu jaoks. Toortoidus leiduvad ensüümid, vitamiinid ja mineraalid aitavad toetada lemmiklooma seedesüsteemi, nahka, karvkatet ning üldist elujõudu. 

Enamasti jah, kuid erivajaduste või terviseprobleemidega lemmikute puhul konsulteeri eelnevalt veterinaariga. Kui kahtled, võta julgelt ühendust. 

Külmkuivatatud tooteid tuleks säilitada kuivas ja jahedas kohas, külmutatud toortoit tuleb hoida sügavkülmas kuni kasutamiseni. Säilitusjuhised on toodud iga toote juures e-poes ja pakendil. Kahtluse korral küsi julgelt infot.

Toitmise sagedus sõltub sinu lemmiku isiklikest vajadustest, seega pole ühtset reeglit, mis kõigile sobiks. Hea tava on alustada pakendil toodud soovitustega ja siis, kui sul tekib kahtlusi või kui tundub, et su lemmikloom vajab rohkem või vähem toitu, võta julgelt meiega ühendust. Samuti on tark mõte aeg-ajalt vestelda veterinaariga ja veenduda, et toitumiskava vastab sinu lemmiku tervise vajadustele.

Ei, kõik tooted on 100% naturaalsed, ilma lisa- ja säilitusaineteta.

Hangime oma tooraine usaldusväärsetelt Eesti tootjatelt ja taludelt, tagades kvaliteedi ja jätkusuutlikkuse. Teatud spetsiifilised toorained, nagu kalkuni ja pardi liha, mis on Eestis vähem levinud, ostame sisse lähiriikidest. See tagab, et kõik tooted oleks valmistatud parimast võimalikust toorainest.

Kui su lemmikloomal on allergiaid või toidutalumatust, leiad meie valikust mitmeid sobivaid tooteid. Samas, igasuguse erilise mure korral soovitame siiski rääkida veterinaariga. See tagab, et su lemmik saab täpselt sellist toitu, mis tema tervisele kõige paremini sobib. Lisaküsimuste korral võta julgelt ühendust.

Lemmiklooma jaoks sobiva toidu, sealhulgas toortoidu, valimisel on oluline arvestada tema vanust, tervist ja isiklikke eelistusi. Parim viis teada saada, kas sinu lemmikule meeldib toortoit, on proovida erinevaid tooteid väikestes kogustes. Kui sa pole kindel, milline toit võiks olla parim valik või kuidas loom toortoidule reageerib, soovitame konsulteerida veterinaariga või võtta ühendust meiega.

Kindlasti! Meie tooted on hoolikalt valmistatud, et sobida kõikidele lemmikloomadele, kaasa arvatud tõukoertele ja -kassidele, kes võivad vajada erilist tähelepanu oma toitumises. 

Hetkel me otseselt toitumisnõustamist ei paku, aga hea uudis on see, et töötame selle kallal! Plaanime lähitulevikus pakkuda personaalset nõustamist, et aidata lemmikloomade omanikel valida parimat toitu oma neljajalgsetele sõpradele. Soovitame hoida meie sotsiaalmeedia kanalitel silma peal, et saaksid esimesena teada, kui see teenus muutub kättesaadavaks.

Jah, meie tooteid on võimalik näha ja osta kohapeal. Praegu on need saadaval Rakvere lemmikuteilusalongis ja Tallinnas Koerlandis. Hoia meie sotsiaalmeedia kanalitel silm peal, et uute müügikohtadega kursis olla. 

Meie e-poes on sul võimalus maksta endale kõige mugavamal viisil, kasutades kaardimakset, pangaülekannet või pangalinkide vahel valimist. Lisaks, kui soovid oma kulutusi paremini jaotada, pakume võimalust tasuda ostusumma kuu aja pärast või jaotada makse kolme võrdse osana ilma lisatasudeta, andes sulle veelgi suurema paindlikkuse oma eelarve planeerimisel.

Valides Itella, Omniva või DPD pakiautomaadi, on tasu 4 eurot. Cargobus kullerteenuse kasutamine maksab 8 eurot. Kui sinu tellimus ületab 65 eurot, toome kauba sulle tasuta kohale. Lisaks pakume kokkuleppel võimalust ise kaubale järele tulla.

Kui soovid oma tellimust muuta, anna meile märku. Võta ühendust aadressil info@naturalpetsfood.com, helista +372 5100394 või kirjuta meile sotsiaalmeedia chati ja me saadame sulle jälgimiskoodi.

Kui soovid oma tellimust jälgida, anna meile märku. Võta ühendust aadressil info@naturalpetsfood.com, helista +372 5100394 või kirjuta meile sotsiaalmeedia chati ja me saadame sulle jälgimiskoodi.

Meie eesmärk on, et sa oleksid oma ostuga täielikult rahul. Kui märkad, et ostetud toit ei sobi sinu lemmikule, pakume tagasiostu garantiid. Tagastada saab tooteid, mis pole sulatatud, kasutades sama kohaletoimetamise meetodit, millega pakk saabus. Võid kauba tagastada ka ise kohale tuues, eelnevalt kokkulepitud ajal.

Võta ühendust  info@naturalpetsfood.com, helista +372 5100394, kirjuta meile sotsiaalmeedia chati või kasuta kodulehel olevat kontaktivormi. 

Lae alla TASUTA toortoidu retsept oma lemmikule.

Mul on: